^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

____Menu Użytkownika____

___Artykuły Najnowsze____

Movie Stars -random images

marta zmuda-trzebiatowska5.jpg

_______Who's Online_______

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

10854814

Your IP: 18.206.48.142
Server Time: 2019-09-23

___Archiwum Artykułów___

W pogoni za sukcesem (1993)

W pogoni za sukcesem(1993)W pogoni za sukcesem / The Thing Called Love; (1993) - Lektor / PL; Reżyseria: Peter Bogdanovich; Scenariusz: Carol Heikkinen; Produkcja: USA; Gatunek: Dramat, Komedia, Romans, Muzyczny; Czas: 1 godz. 56 min.; Obsada: Samantha Mathis, Dermot Mulroney, K.T. Oslin, Anthony Clark, Webb Wilder, Earl Poole Ball, Jimmie Dale Gilmore, Sandra Bullock, Courtney Benjamin...
Nowicjusze przemysłu muzycznego poszukują miłości i drogi do sławy.
Miranda Presley wyrusza z muzycznej prowincji country, jaką jest Nowy Jork, do stolicy tego stylu, Nashville, z mocnym postanowieniem zostania piosenkarką. Niestety, pierwsze przesłuchania nie wypadają najlepiej i Miranda musi szukać mniej gwiazdorskiego zajęcia. Zahacza się więc w jednym z lokali, gdzie wkrótce wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi, Lucy, Jamesem i Kyle'm, wykonują swoją ulubioną muzykę. Młodzi ludzie liczą, że ktoś ich wreszcie zauważy i doceni.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright