^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Beyonce: Życie to tylko sen (2013)

bejonceBeyonce: Życie to tylko sen / Beyoncé: Life Is But a Dream; (2013) - Napisy / PL; Reżyseria: Ed Burke, Beyoncé Knowles; Scenariusz: Ilan Benatar, Ed Burke; Muzyka: Ben Salisbury; Zdjęcia: Ed Burke; Produkcja: USA; Gatunek: Biograficzny, Dokumentalny, Muzyczny; Czas: 1 godz. 30 min.; Obsada: Beyoncé Knowles, Frances Manzo, Ashley Everet...
Autobiografia opowiadająca o życiu i twórczości amerykańskiej wokalistki Beyoncé Knowles.
"Beyoncé: Życie to tylko sen" to dokument niezwykły - na niemal dziewięćdziesięciominutowy film składają się sceny nakręcone przez samą artystkę, materiały z prób i występów, jej bardzo szczery i osobisty filmowy pamiętnik. To pierwszy tak intymny portret gwiazdy, która wspomina swoją drogę na szczyt i otwarcie opowiada o karierze oraz najważniejszych momentach życia prywatnego - relacji z mężem, przeżytym poronieniu i radości z długo oczekiwanego macierzyństwa.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright