^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Merida Waleczna / Brave (2012)

Merida WalecznaMerida Waleczna / Brave; (2012) - Dubbing / PL; Reżyseria: Mark Andrews, Brenda Chapman; Scenariusz: Brenda Chapman, Irene Mecchi, Mark Andrews, Steve Purcell; Produkcja: USA; Gatunek: Animacja, Familijny, Fantasy, Przygodowy; Czas: 1 godz. 40 min.; Obsada-Dubbing: Kelly MacDonald, Billy Connolly, Emma Thompson, Julie Walters, Robbie Coltrane, Kevin McKidd, Craig Ferguson, Sally Kinghorn...
Księżniczka Merida, by uniknąć zamążpójścia, wyrusza w podróż. Spotyka wiedźmę, która za odpowiednią opłatą obiecuje jej pomóc.
Od zarania dziejów w dzikich i górzystych regionach Szkocji historie epickich bitew oraz mistyczne legendy przekazywane są z pokolenia na pokolenie. W nowym filmie studia Disney/Pixar odważna Merida stawia czoło tradycji, przeznaczeniu i okrutnym bestiom, a nowa opowieść dołącza do ludowych przekazów. Merida jest doskonałą łuczniczką a zarazem porywczą córką króla Fergusa i królowej Elinor. Niezależna i zdecydowana iść własną drogą, Merida postępuje wbrew prastarym zwyczajom, którym hołdują władcy krainy. Jej czyny przypadkowo sprowadzają na królestwo chaos i zniszczenie, a kiedy dziewczyna szuka pomocy u tajemniczej staruszki, ta spełnia jej niefortunne życzenie. Niebezpieczeństwo zmusza Meridę do odkrycia prawdziwej odwagi, by cofnąć straszliwą klątwę, zanim będzie za późno.
Od czasów starożytnych opowieści o epickich bitwach i legendy mistyczne były przekazywane z pokolenia na pokolenie w tajemniczych i pięknych wyżynach Szkocji. W ''Brave'', nowa opowieść dołącza do tradycji ludowej, gdy odważna Merida (głos Kelly MacDonald) staje twarzą w twarz z tradycją, przeznaczeniem i najgroźniejszą z bestii.
Merida jest zręczną łuczniczką i porywczą córką króla Fergusa (głos Billy Connolly) oraz królowej Elinor (głos Emma Thompson). Zdeterminowana wyborem własnej drogi w życiu, księżniczka wymyka się z zamku podczas uczty poświęconej trzem Lordom sprawujących pieczę nad krainami królestwa: silnemu Lordowi MacGuffinowi (głos Kevin McKidd), gburowatemu Macintoshowi (głos Craig Ferguson) oraz kłótliwemu Dingwallowi (głos Robbie Coltrane). Nieprzemyślane czyny Meridy wywołują chaos i furię w królestwie. Dziewczyna zwraca się o pomoc do starej, ekscentrycznej wiedźmy (głos Julie Walters), by ta rzuciła urok na jej upartą matkę. Niebezpieczeństwo wynikające z mocy czaru zmusza Meridę do odkrycia prawdziwego znaczenia odwagi. Musi się spieszyć, jeśli chce odwrócić działanie czarodziejskiego specyfiku.
Bez księcia też można! - (autor: Dai)... Na plakacie "Meridy Walecznej" próżno szukać królewicza, jest tam za to rudowłose dziewczę z łukiem, rubaszny olbrzym u boku statecznej damy i trojaczki-rozrabiaki. W filmie zaś królewiczów jest aż troje: jeden gorszy od drugiego, a żaden nie wygląda ... czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright