^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Barbie jako Księżniczka Wyspy (2007)

Barbie as The Island PrincessBarbie jako Księżniczka Wyspy / Barbie as The Island Princess; (2007) - Lektor / PL; Reżyseria: Greg Richardson; Scenariusz: Elana Lesser, Cliff Ruby; Produkcja: USA; Gatunek: Animacja, Musical, Baśń; Czas: 1 godz. 26 min.; Polski Dubbing: Beata Wyrąbkiewicz, Tomasz Steciuk, Kelly Sheridan, Melissa Lyons, Anna Apostolakis-Gluzińska, Garry Chalk, Patricia Drake...
Barbie powraca jako Księżniczka Rosella. Rosella mieszka na wyspie wraz ze swoimi przyjaciółmi zwierzątkami - pandą Sagi, pawiem Azulem i słoniem Tiką. Pewnego dnia Rosella zostaje ogłoszona Księżniczką Wyspy. Niestety Rosella zaniedbuje swoje obowiązki opuszczając wyspę. Przystojny książę Antonio znalazł bowiem wyspę Roselli i zabiera księżniczkę do cywilizacji. Czy Rosella wróci na wyspę i czy poradzi sobie w całkiem nowym nieznanym sobie świecie?
Barbie jako Rosella (Ro) w wieku 6 lat trafia na bezludną wyspę. Nie pamięta, kim jest, dorasta pośród zwierząt: pandy, słonia i pawia, uczy się ich mowy, śpiewa dla nich. Przez 10 lat żyje samotnie na wyspie, później pojawia się książę. Rosella nigdy wcześniej nie widziała człowieka, więc zaciekawiona podąża za księciem, ratując go od czyhających niebezpieczeństw. Książę Antonio zakochuje się w dziewczynie od pierwszego wejrzenia i postanawia zabrać ją do swego królestwa. Wraz ze zwierzętami, najbliższymi przyjaciółmi Roselli, wyruszają w podróż. Tymczasem w królestwie król i królowa zaplanowali już inny ożenek dla księcia – piękną księżniczkę Lucianę. Podstępna i zła matka Luciany knuje spisek przeciwko Roselli, sprawia, że wszystkie zwierzęta w królestwie zasypiają, a winą za to obarcza Rosellę. Rosella zostaje uwięziona. Tylko książę wierzy w jej niewinność. Zgadza się poślubić Lucianę, ale w zamian żąda uwolnienia Roselli i jej przyjaciół. Ro zostaje zabrana na statek, ponieważ ma wrócić na swoją wyspę tam skąd przybyła. Ariana – matka Luciany daje kapitanowi statku zapłatę za to, aby wyrzucił Roselle do morza. Gdy ta wpada wraz z przyjaciółmi do wody, przypomina sobie, jak ma na imię, a także swoją przeszłość. Postanawia wrócić, aby uratować zwierzęta. Ta wyprawa wszystko zmieni w jej życiu. Odnajdzie swoją matkę, a także poślubi księcia Antonia.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright