^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Ostrzeżenia / Silent Warnings (2003)

Silent WarningsOstrzeżenia / Silent Warnings; (2003) - Lektor / PL; Reżyseria: Christian McIntire; Scenariusz: Christian McIntire, Bill Lundy; Produkcja: USA; Gatunek: Thriller, Sci-Fi; Czas: godz. 1 godz. 23 min.; Obsada: Billy Zane, A.J. Buckley, Stephen Baldwin, Michael Ash, Kim Onasch, Ransford Doherty, Michelle Borth, David O'Donnell, Callie De Fabry...
W małym miasteczku w stanie Oregon, na polu zboża należącym do Joe Vossimera (w tej roli Stephen Baldwin), zaczynają pojawiać się tajemnicze koła. Doprowadzają one do gwałtownej śmierci właściciela farmy. Po tym zdarzeniu na miejsce przyjeżdża jego kuzyn Layne, młody chłopak, który właśnie skończył studia. Wraz z grupą pięciu przyjaciół postanawia odnowić dom i wystawić na sprzedaż. Kiedy jednak młodzi zbliżają się do miejsca, w którym zginął nieszczęśnik, zaczynają dziać się przedziwne rzeczy.. zostaje uwolniony niezgłębiony terror dotąd im nie znany. Okazuję się, że niewinne znaki są tak naprawdę śmiertelnymi ostrzeżeniami..

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright