^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

The Factory (2011)

The Factory(2011)The Factory / The Factory; (2011) - Napisy / PL; Reżyseria: Morgan O'Neill; Scenariusz: Paul Leyden, Morgan O'Neill; Produkcja: Francja, USA; Gatunek: Dramat, Kryminał, Thriller; Czas: 1 godz. 48 min.; Obsada: John Cusack, Sonya Walger, Michael Trevino, Jennifer Carpenter, Cindy Sampson, Cas Anvar, Conrad Pla, Ksenia Solo, Meghanne Kessels, Luis Oliva...
Detektyw Mike jest na tropie seryjnego mordercy. Kiedy znika jego córka, mężczyzna postanawia zrobić wszystko, by ją odzyskać.
Detektyw Mike Fletcher (John Cusack) wraz z partnerką Kelsey Walker (Jennifer Carpenter) prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia prostytutek. Podejrzewa on, że w Buffalo grasuje seryjny morderca, jednak z braku jednoznacznych dowodów, przekonań tych nie podzielają jego przełożeni. Mimo, że śledztwo stoi w miejscu, zaangażowanie Mike'a nie maleje, przez co zaniedbuje swoją rodzinę. Mężczyzna domyśla się, że wkrótce nastąpią kolejne zniknięcia, gdyż porwania mają miejsce w okresie zimowym. Wkrótce, zgodnie z przypuszczeniami, ginie kolejna prostytutka, jednak tym razem pojawiają się pewne poszlaki. Kiedy znika również nastoletnia córka detektywa, śledztwo zmienia się w dramatyczną walkę o jej przetrwanie.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright