^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

10 Tysięcy Dni / 10 000 Days (2014)

10,000 Days (2014)10 Tysięcy Dni / 10 Tysięcy Dni / 10 000 Days; (2014) - Lektor / PL; Reżyseria: Eric Small; Scenariusz: Eric Small; Produkcja: USA, Korea Południowa; Gatunek: Dramat, Akcja, Sci-Fi; Czas: 1 godz. 55 min.; Obsada: John Schneider, Peter Wingfield, James Harvey Ward, Kim Myers, Kelsey Sanders, Lisa Pelikan, Darin Heames, Kasey Campbell, Kenneth Meseroll, Blake Randall...
Dziesięć tysięcy dni temu, Kometa 23 uderzyła w Ocean Spokojny z siłą broni jądrowej całego świata. Rodzina państwa Beck znalazła się wśród nielicznych, którzy przetrwali falę uderzeniową, wybuchające pożary i lejący się z nieba żar. Potem nastąpiło zlodowacenie - kometa zepchnęła Ziemię z dala od Słońca, spowijając planetę śniegiem i lodem. Dla ocalałych życie stało się niebezpieczną walką o przetrwanie nie tylko ze srogim klimatem, ale też starciem z innymi ludźmi o przedmioty codziennego użytku, które decydują o życiu lub śmierci. Klimat nieustannie stawał się zimniejszy, a wstrząsy spowodowane rozrastającą się pokrywą lodową niszczyły wioski. I wtedy państwo Beck znaleźli przedmiot z przeszłości, pochowany głęboko w lodzie. A wraz z nim pojawił się wybór, który zarówno mógł ich ocalić, jak i zniszczyć.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright