^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Pinokio - Opowieść o chłopcu z drewna

Pinocchio(2008)Pinokio - Opowieść o chłopcu z drewna / Pinocchio; (2008) - Lektor / PL; Reżyseria: Alberto Sironi; Scenariusz: Ivan Cotroneo, Carlo Mazzotta; Produkcja: Wielka Brytania, Włochy; Gatunek: Dramat, Familijny, Fantasy, Przygodowy; Czas: godz. 3 godz. 00 min.; Obsada: Robbie Kay, Alessandro Gassman, Violante Placido, Margherita Buy, Thomas Brodie- Sangster, Luciana Littizzetto, Bob Hoskins, Joss Ackland...
Poznaj raz jeszcze jedną z najsłynniejszych opowiedzianych historii. Oto Pinokio - chłopiec zrodzony z dobrych intencji i magii, który przybywa na świat, by odkryć, że życie małego chłopca nie należy do rzeczy łatwych i przyjemnych. Od pierwszych chwil wielkiej przygody, Pinokio wplątuje się w niebezpieczne sytuacje, co rani serce jego kochanego ojca, Gepetto (Bob Hoskins). Zobacz jak niedoświadczony młodzieniec ucieka przed złoczyńcami, ulega kuszeniu Krainy Zabawek i poznaje prawdziwy świat otrzymując niejedną wartościową lekcję. Pinokio to ponadczasowa baśń dla każdego, która uczy i bawi, jak żaden inny film!

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright