^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Poirot: Słonie mają dobrą pamięć (2013)

Poirot Elephants Can RememberPoirot: Słonie mają dobrą pamięć / Poirot: Elephants Can Remember; (2013) - Lektor / PL; Reżyseria: John Strickland; Scenariusz: Nick Dear; Produkcja: Wielka Brytania; Gatunek: Kryminał; Czas: 1 godz. 29 min.; Obsada: David Suchet, Greta Scacchi, Adrian Lukis, Annabel Mullion, Zoë Wanamaker, Iain Glen, Vincent Regan...
Detektyw Poirot na polecenie pewnej kobiety musi rozwiązać sprawę sprzed lat, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, czy rodzice Celii Ravenscroft, przyszłej panny młodej, popełnili samobójstwo, czy też zostali zamordowani.
Film "Słonie mają dobrą pamięć" - adaptacja powieści Agathy Christie, napisanej w 1972 roku. Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy Ariadne Oliver zostaje zaczepiona przez nieznajomą kobietę. Rozmówczyni zadaje Ariadne dziwne pytanie na temat jej córki chrzestnej, Celii Ravenscroft. Chce wiedzieć, czy to ojciec Celii zabił przed laty jej matkę. Pani Oliver jest zniesmaczona nietaktem nowej znajomej, niewiele też wie o tej smutnej tragedii. Decyduje się jednak odnowić kontakt z Celią i porozmawiać z nią, gdyż stara sprawa sprzed lat ją zaintrygowała. Dowiaduje się, że śmierć rodziców dziewczyny była bardzo tajemnicza i nigdy nie została rozwiązana - pewnego dnia, pod nieobecność Celii, wyszli na spacer i nigdy już z niego nie wrócili. Znaleziono ich na szczycie nadmorskiej skały, oboje byli zastrzeleni. Jak się okazuje, Celia nigdy nie przestała myśleć o sprawie swoich rodziców. Ariadne postanawia jej pomóc i wyjaśnić zagadkę. W tym celu prosi o pomoc Herkulesa Poirota.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright