^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

NKWD - Gestapo. Braterstwo krwi (2009)

NKWD - Gestapo. Braterstwo krwiPolowanie na czarownice / Season of the Witch; (2011) - Lektor / PL; Reżyseria: Halina Samojłau; Tekst: Krystyna Łozowska-Kudera; Bragi F. Schut; Opracowanie: Telewizja Polska; Gatunek: Dokumentalny; Czas: 31 min.;
Film dokumentalny ukazujący współpracę między Gestapo a NKWD w likwidowaniu i podstawianiu sobie wzajemnie niewygodnych wrogów systemu faszystowskiego i komunizmu przez obie zbrodnicze organizacje. Historia bliskiej współpracy NKWD i Gestapo w różnych dziedzinach przy wymianie więźniami. ZSRR wysyłał do Niemiec głównie antyfaszystów i Żydów, których później mordowano. Niemcy w zamian wydawali Moskwie ludzi, którzy dawniej wyemigrowali i opowiadali się przeciwko Związkowi Radzieckiemu. Ci zginęli głównie w łagrach.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright