^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Krzemowa Rewolucja (2010)

Krzemowa RewolucjaKrzemowa Rewolucja / The Real Revolutionaries; (2010) - Lektor / PL; Written by: Mark Monroe; Based on the writings of: Wiliam Shockley, Robert Noyce; Film oparty na zapiskach Wiliama Shockleya i Roberta Noyce`a; Produkcja: USA; Gatunek: Dokumentalny; Czas: 1 godz. 20 min.; Obsada: Wiliam Shockley-John Lithgow, Robert Noyce-Ron Livingston...
Dokument to opowieść o determinacji, zazdrości i radość z własnych odkryć, to pasjonująca podróż w przeszłość do początków ery komputerowej, która wbrew pozorom zaczęła się nie tak dawno temu.
Marząc o tym, by zmienić świat na lepsze, laureat Nagrody Nobla z fizyki z 1956 roku, William Shockley, zatrudnił grupę błyskotliwych młodych mężczyzn i przeniósł się z nimi do Doliny Krzemowej w Kalifornii. Autor opowiada historię ośmiu mężczyzn, którzy zrezygnowali z pracy u Shockleya. Młodzieńcy przyczynili się do restrukturyzacji współczesnego świata i stali się siłą napędową ery cyfrowej. Założyli firmę, której celem było tworzenie tranzystorów i elementów półprzewodnikowych. Pierwsze sto sztuk tranzystorów kupił IBM.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright