^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Sport, mafia i korupcja (2012)

Sport, mafia i korupcjaSport, mafia i korupcja / Sport, mafia et corruption; (2012) - Lektor / PL; Produkcja: Belgia, Francja, Szwajcaria, Włochy; Czas: 1 godz. 10 min.; Gatunek: Dokumentalny; Reżyseria: Hervé Martin-Delpierre;...
Od Makau, przez Szanghaj i Genewę po Londyn. Filmowe śledztwo w sprawie korupcji, hazardu i przestępczości w środowisku sportowym przerodziło się w międzynarodowy skandal.
W 2011 roku na terenie Europy zalegalizowano zakłady bukmacherskie online. Powstały w ten sposób rynek jest wart blisko 500 miliardów euro. To więcej niż europejski rynek przemytu i handlu narkotykami. Z jednej strony zakłady bukmacherskie dają szanse na wygraną. Jednak, żeby niewielu wygrało, wielu musi przegrać. Należy też zadać sobie pytanie dotyczące wpływu firm bukmacherskich na wyniki sportowe. A, że potrafi być on bardzo niebezpieczny, pokazują sprawy sądowe, które toczą się w różnych krajach Starego Kontynentu i dotyczą korupcji w sporcie. Czy hazard i korupcja przyczynią się do upadku zdrowej sportowej rywalizacji? Na to oraz inne pytania odpowiedzą twórcy dokumentu "Sport, mafia i korupcja".
Podobał mi się - ciekawy. - (autor: Baltazar82)... Jak w tytule - sport, mafia i korupcja. Powinien spodobać się każdemu kto lubi filmy dokumentalne o sporcie. O praniu pieniędzy, bukmacherce, przekupowaniu zawodników, kupowaniu meczów, itd.... czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright