^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Opowieść o ludziach w czasie... (2007)

op.o.ludz.w.czasie.wojny.i.pokoju-2007Opowieść o ludziach w czasie wojny i pokoju / Mardkayin patmutyun paterazmi yev...; (2007) - Lektor / PL; Reżyseria: Vardan Hovhannisyan; Produkcja: Armenia; Gatunek: Dokumentalny; Czas: 1 godz. 09 min...
Górski Karabach to obszar na granicy Azerbejdżanu i Armenii. Jest to jedno z wielu konfliktowych miejsc, jakie powstały Jest to jedno z wielu konfliktowych miejsc, jakie powstały po rozpadzie sowieckiego imperium. W dodatku problem Karabachu nie został właściwie rozwiązany do dziś i wciąż stoi kością niezgody pomiędzy Azerami i Ormianami. W latach 90-tych przetoczyła się tam brutalna, niemal bratobójcza wojna. Etniczni mieszkańcy Armenii byli jej zwycięzcami, ale nie wyznaczyli na spornych terenach granic. Wojna ta była tak samo niejasna dla obserwatorów z zewnątrz (prawie codziennie informowały o niej media) jak i dla walczących żołnierzy, wśród których większość stanowili cywile, zwykli mieszkańcy Armenii. O tych wydarzeniach, a przede wszystkim o ludziach biorących w nich udział, opowiada film Vardana Hovhannisyana.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright