^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Pokój 164. Spowiedź mordercy (2010)

El Sicario, room 164 -(2010)Pokój 164. Spowiedź mordercy / El Sicario, room 164; (2010) - Lektor / PL; Reżyseria: Gianfranco Rosi; Scenariusz: Gianfranco Rosi; Muzyka: Abraham Spector; Zdjęcia: Gianfranco Rosi; Produkcja: Francja, Włochy; Gatunek: Dokumentalny; Czas: 1 godz. 20 min... Dokument zrealizowano w pokoju nr 164 znajdującym się w motelu w USA, przy granicy z Meksykiem...
Film dokumentalny z płatnym zabójcą w roli głównej. Dokument zrealizowano w pokoju nr 164 znajdującym się w motelu w USA, przy granicy z Meksykiem.
Zabił setki osób, jest ekspertem w torturowaniu i porywaniu ludzi, przez wiele lat pełnił funkcję szefa policji w meksykańskim Chihuahua. Odbył nawet szkolenie prowadzone przez FBI. Obecnie mieszka w sławnym niesławnym mieście Ciudad Juárez - tu nieprzerwanie od 1993 roku dokonuje się seryjnych morderstw na młodych dziewczynach. Za głowę bohatera filmu wyznaczono nagrodę 250 000 USD i, choć żyje jak uchodźca, porusza się bez przeszkód między Meksykiem a Stanami Zjednoczonymi. Wciąż jest wolny i nigdy nie był oskarżony o najmniejsze przestępstwo w żadnym kraju. Akcja filmu ma miejsce w motelu numer 164 na amerykańsko-meksykańskiej granicy. El Sicario (w tłumaczeniu płatny zabójca) jest wyjątkowo inteligentny, elokwentny i przekonujący. Przez 5 dni twórcy rozmawiali z nim o zleceniach, jego metodach pracy i popycie na tego typu usługi.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright