^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Mark Zuckerberg. Prawdziwa twarz Facebooka (2012)

Mark Zuckerberg-Inside Facebook(2011)Mark Zuckerberg. Prawdziwa twarz Facebooka / Mark Zuckerberg: Inside Facebook; (2012) - Lektor / PL; Reżyseria: Charles Miller; Director: Lauren Klein; Produkcja: Wielka Brytania; Gatunek: Dokumentalny; Czas: 1 godz. 00 min.; Obsada: Mark Zuckerberg, Emily Maitlis...
Opowieść o założycielu Facebooka i architekcie jednego z najbardziej spektakularnych sukcesów naszych czasów. Kiedy w lutym 2004 roku Zuckerberg tworzył w swoim akademiku serwis społecznościowy, nie mógł przewidzieć, że po ośmiu latach jego dzieło warte będzie około trzydziestu miliardów dolarów. Z Facebooka korzysta dziś pond 850 milionów ludzi, ale niewielu z nich wie cokolwiek o twórcy tej platformy komunikacyjnej. Film przybliża widzom sylwetkę Marka Elliota Zuckerberga, któremu pasję do komputerów zaszczepił jego ojciec, dentysta. Niespełna trzydziestoletni dzisiaj Mark, jest miliarderem, a Barack Obama prosi go o rady dotyczące uzdrowienia amerykańskiej gospodarki. O tym jaki jest twórca FB, opowiadają jego krewni, pracownicy, inwestorzy i biografowie.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright