^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Kabaret Moralnego Niepokoju - (2004)

Kab-Moral-NiepokojuKabaret Moralnego Niepokoju - Jak urwać się z choinki; (2004) - Produkcja: Polska; Gatunek: Kabarety; Czas: 0 godz. 45 min.; Wykonawcy: Kabaret Moralnego Niepokoju... Kabaret powstał w 1993 roku na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Jego twórcy byli wówczas w większości członkami wydziałowego samorządu, na którego siedzibie umieścili tablicę z napisem - Klub Poszukiwaczy Prawdy i Piękna.
Pierwszy program zatytułowany "Królewna, Rycerz i Smok", miał premierę w karnawale 1994 roku, na Wydziale Polonistyki UW w sali nr 4.
Dawniej w KMN występowali : -Agata Załęcka (do czerwca 2012 roku); -Katarzyna Pakosińska (do lutego 2011 roku); -Karolina Rabenda (kompozycje, śpiew); -Katarzyna Zygmont (kompozycje, śpiew); -Paweł Goleń (kompozycje, aranżacje); -Maciej Szczyciński (gitara); Michał Majczak; -Agnieszka Trzebska; -Justyna Kuśmierczyk; -Ewa Standzoń; -Marcin Mścichowski.
Zespół muzyczny -Bartłomiej Krauz (akordeon); Wojciech Orszulak (gitara, także menedżer kabaretu)
Kabaret powstał w 1993 roku na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Jego twórcy byli wówczas w większości członkami wydziałowego samorządu, na którego siedzibie umieścili tablicę z napisem - Klub Poszukiwaczy Prawdy i Piękna. Pierwszy program zatytułowany "Królewna, Rycerz i Smok", miał premierę w karnawale 1994 roku, na Wydziale Polonistyki UW w sali nr 4.
Kabaret zdobył dużą popularność dzięki częstym występom w telewizji oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego. W emitowanym w latach 2003-2006 w TVP2 autorskim programie satyrycznym grupy pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju co tydzień prezentowane były premierowe skecze. Kabaret skupia się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego oraz nie stroni od polityki. Na przełomie 2007 i 2008 roku kabaret tworzył program pt. Miesięcznik Moralnego Niepokoju. Corocznie jest gospodarzem Kabaretowej Nocy Listopadowej.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright