^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Kabaret Ani Mru-Mru (2006)

Kabaret Ani Mru MruKabaret Ani Mru-Mru / Kabaret Ani Mru-Mru; (2006) - Dystrybucja dvd: New Abra; Produkcja: Polska; Gatunek: Kabarety; Czas: 1 godz. 07 min.; Wykonawcy: Kabaret Ani Mru-Mru... Jedna z najbardziej znanych grup na polskiej scenie kabaretowej. Działa od 1999r. Wykreowali wiele kultowych postaci scenicznych, a teksty skeczy cytujemy praktycznie wszyscy.
Pochodzą z Lublina. Nie są spokrewnieni. Największe przystojniaki wśród kabareciarzy i najlepsi kabareciarze wśród przystojniaków. Kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza jej damskiej części. Są zaprzeczeniem stwierdzenia, że najbardziej beznadziejny zespół rockowy ma więcej gotowych na wszystko fanek niż najlepszy nawet kabaret. Ani Mru Mru mają mnóstwo fanek i fanów w całym kraju. A także poza nim.
„JKabaret Ani Mru-Mru” (2006) to premierowe DVD z zapisem specjalnego koncertu, który odbył się w Teatrze im. J. Osterwy w Lublinie 20 lutego 2006 r.
W programie koncertu znalazły się wszystkie najpopularniejsze skecze (Chińska Restauracja , Supermarket , Tofik oraz najnowszy hit koncertowy Król i Wieśniak), łącznie zarejestrowano 11 skeczy.
Płyta DVD ukaże się w ekskluzywnym 6-cio stronicowym Digipaku DVD. Dodatkowo do płyty dołączono archiwalne filmy kabaretu .

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright