^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Rozmowy w rytmie Tango...


Tango Makes CrossPrzeprowadź wideokonferencję ze znajomym, nic za to nie płacąc. Dzięki darmowej aplikacji Tango możesz połączyć się z jego telefonem, nie sięgając po własną komórkę. Wystarczy komputer i dostęp do internetu. - Maciej Piotrowski.
Szybki rozwój technologii oraz ewolucja systemów telefonii komórkowej pozwoliły na znaczącą poprawę jakości mobilnych połączeń wideo, które stają się coraz popularniejsze. Niestety, są one nadal płatne, a sposób ich rozliczania zależy w całości od wybranego operatora. I tu z pomocą przychodzi niewielka aplikacja Tango (program można pobrać z serwisu PC Format Programy), która umożliwia prowadzenie darmowych rozmów wideo przez 3G, 4G bądź Wi-Fi. Działając z wykorzystaniem specjalnego konta powiązanego z twoim numerem telefonu, program pozwala łączyć się z innymi użytkownikami tej usługi, bez względu na urządzenie i zainstalowany na nim system. czytaj dalej »Zobacz również:

  1. Matematyka dla każdego - (www.pcformat.pl)
  2. Facebook na pulpicie - (www.pcformat.pl)
  3. Bezpieczne hasło - (www.pcformat.pl)
  4. Grafika online - (www.pcformat.pl)
  5. E-szpiegostwo - (www.pcformat.pl)
  6. Drukowanie przedmiotów - (www.pcformat.pl)
  7. Przestrzenne drukowanie - (www.pcformat.pl)
  8. Z prędkością światła - (www.pcformat.pl)
  9. Na celowniku hakerów - (www.pcformat.pl)
  10. System spowalnia? - (www.pcformat.pl)

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright