^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Swimming Tutorials

plywaniePływanie to coś więcej niż tylko przemieszczanie się wodzie. Za jednym podejściem zaliczysz trening aerobowy, masaż napiętych mięśni, zabieg ujędrniająco - wyszczuplający oraz zajęcia łagodzenia skutków życia w stresie... To nie wszystko. Możesz oczekiwać, że mimo ruchu mięśni, nie zmęczysz się tak jak przy innych popularnych aktywnościach fizycznych takich jak np...

Czytaj więcej...

Kołobrzeg-WOPR na plaży (foto)

ponton R5Wbrew temu, co jeszcze niektórzy przepowiadali zimą i wiosną tego roku, pomimo prac prowadzonych na pewnym odcinku plaży, ku uciesze gości jak i mieszkańców kołobrzegu plaża została otwarta. Bardzo ważnym elementem każdej zorganizowanej plaży są kąpieliska strzeżone przez ratowników WOPR. I tylko te miejsca można polecić jako bezpieczne do korzystania z kąpieli morskich.

Czytaj więcej...

Łódź wiosłowa "BL"; holowanie tonącego

bl-ka Na każdym kąpielisku morskim i śródlądowym na wyposażeniu stanowiska WOPR jest łódź wiosłowa. Według ankiety, wykorzystanie łodzi wiosłowej do akcji ratowniczych na kąpielisku nadmorskim, zajęło trzecie miejsce za liną asekuracyjną i boją SP.
Łódź BL posiada miejsca dla dwóch ratowników i gniazda na dwie pary wioseł. W starszych modelach tych łodzi można spotkać jeszcze wycięcie w pawęży

Czytaj więcej...

Kołobrzeg-WOPR na plaży (filmy)

k-eg_wopr film3Gdy w wodzie nie ma kąpiących się plażowiczów -zakaz kąpieli, kołobrzescy ratownicy ćwiczą sposoby udzielania pomocy osobom potrzebującym. Towarzyszący temu dobry humor nie umniejsza wagi wykonywanych zadań... Filmy poniżej pokazują wysiłek i pełną determinację ratowników z wieży B-6...: Ara, Leszno, Piątas, Młody, Krzysztof, Krzysztof II oraz gościnnie, w roli "topika" Magda.

Czytaj więcej...

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright