^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Łódź wiosłowa "BL"; holowanie tonącego

bl-ka Na każdym kąpielisku morskim i śródlądowym na wyposażeniu stanowiska WOPR jest łódź wiosłowa. Według ankiety, wykorzystanie łodzi wiosłowej do akcji ratowniczych na kąpielisku nadmorskim, zajęło trzecie miejsce za liną asekuracyjną i boją SP.
Łódź BL posiada miejsca dla dwóch ratowników i gniazda na dwie pary wioseł. W starszych modelach tych łodzi można spotkać jeszcze wycięcie w pawęży (na rufie) do umieszczania tam wiosła do tzw. piórkowania (śrubkowania). Łodzie BL posiadają przestrzeń powietrzną w kadłubie, co czyni ją niezatapialną. Jednakże przetarcia stępki, pęknięcia burt, czy nieszczelność zaworu balastowego, mogą spowodować, że łódź zacznie „nabierać” wody, stanie się ciężka i przez to powolna. Uszkodzone miejsca należy zakleić używając odpowiednich materiałów. Łódź posiada również linki zaburtowe, które są bardzo pomocne dla osób, którym udzielamy pomocy.


01-Budowa Łodzi BL

02-Pokonywanie przyboju Łódź BL

03-Pływanie łodzią BL spływ_1

04-Pływanie łodzią BL spływ_2

05-Holowanie stylem ratowniczym - SPORTTEAM

06-100 ratowanie w płetwach HOLOWANIE

07-50 podejmowanie, ratowanie manekina

08-50 ratowanie manekina holowanie

09-ratownik podjecie

10-kombinowane podjecie manekina

11-Skok Ratowniczy-doskonalenie
www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright